Kim jest technik masażysta?

Masaż to jedna z popularniejszych form relaksu i wyciszenia organizmu, ale także niezwykle skuteczny sposób zwalczania uciążliwego bólu oraz zapobiegania współczesnym chorobom XXI wieku, w tym przede wszystkim problemom z kręgosłupem. 

Profesjonalny technik masażysta to osoba kompleksowo przygotowana do wykonywania różnego rodzaju masaży – kosmetycznych, profilaktycznych, sportowych i leczniczych. Masażysta zobowiązany jest zadbać o bezpieczeństwo i komfort pacjenta, a przede wszystkim dobrać odpowiedni masaż do jego indywidualnych problemów i potrzeb. 

W związku z tym technik masażysta musi dysponować biegłą znajomością anatomii, teorii masażu oraz wiedzą z zakresu fizjoterapii, a także sprawnością manualną. Niezbędna jest również empatia, otwartość i życzliwość w stosunku do pacjentów.

Perspektywy zatrudnienia po ukończeniu szkoły masażu

Technik masażysta, to zawód cieszący się dużym powodzeniem, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku pracy. Zawód ten jest jednym z chętniej wybieranych, a także lepiej płatnych i przyszłościowych profesji a możliwości zatrudnienia są bardzo szerokie. Jako technik masażysta możesz pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie w ramach własnej działalności gospodarczej.

Absolwenci kierunku technik masażysta z powodzeniem otrzymają zatrudnienie jako średni personel medyczny w instytucjach zdrowia publicznego i prywatnego. Najpopularniejsze miejsca pracy dla masażystów to: szpitale, przychodnie i centra  rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA, kluby sportowe, prywatne gabinety masażu, kluby sportowe. Masażyści pracujący na własny rachunek również nie muszą się martwić o brak zajęć.

Sięgnij z nami po zawód przyszłości!

Zapisz się do szkoły masażu już teraz!

Jeśli planujesz karierę technika masażysty, pragniesz być profesjonalistą w tym zawodzie i uzyskać zatrudnienie w renomowanych gabinetach masażu, zapraszamy Cię do Policealnej Szkoły Masażu TWP.

Korzyści z nauki w Policealnej Szkole Masażu TWP

Zawód w 2 lata – uzyskanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu technik masażysta

Profesjonalna kadra wykładowców - praktyków

Bezpłatny zestaw startowy: odzież, segregator oraz oliwka do masażu

Legitymacja uprawniająca do zniżek w komunikacji

Własna pracownia masażu wyposażona w nowoczesny sprzęt

Duża ilość godzin praktycznych zajęć masażu

Gościnne wykłady i pokazy sztuki masażu z udziałem gwiazd masażu i fizjoterapii

Dla chętnych słuchaczy spotkania z doradcą zawodowym

Zniżki w ofercie studiów na Akademii Nauk Stosowanych TWP oraz kursów Ośrodka Kształcenia Ustawicznego TWP w Szczecinie

Dla najlepszych słuchaczy spotkania z pracodawcami z branży fizjoterapeutycznej z szansą zatrudnienia po uzyskaniu kwalifikacji zawodowych